#X-MAS

W związku ze zbliżającą się Gwiazdką, chciałam Wam pokazać trochę świątecznego Szczecina. Odwiedziłam Jarmark Bożonarodzeniowy i oczywiście galerie handlowe, w których walczyłam by zdobyć resztę prezentów. A Wy macie już wszystkie upominki?? Jeśli nie to radzę się pospieszyć… centra handlowe mimo ciepłej świątecznej atmosfery, w którą wprawiają nas piękne ozdoby mają tez „ciemną stronę mocy” ;P a mianowicie tłumy i kilometrowe kolejki do kas.
Moja dzisiejsza stylizacja to połączenie wygody i awangardy, ale również co bardzo ważne, jest mega ciepła. Wybrałam supermodne spodnie typu tailoring , w szkocką kratę ,cieplutki wełniany sweter w kolorze kobaltowym i grubą puchową kurtkę typu puffy. Całość dopełniłam ciężkimi botkami, dużym plecakiem a na głowę włożyłam beret. Stylizacja sprawdziła się idealnie!!
Zapraszam do oglądania!!!
Autorem zdjęć jest Muzzy.

Wróć na stronę główną

               Kurtka/Jacket - Bershka
Sweter/Jumper - H&M
Spodnie/Trousers - Bershka
Buty/Boots - Bershka
Skarpety/Socks -Forever 21
Beret - Bershka
Plecak/Backpack - Bershka

To może Ci się też spodobać

4 komentarze

 1. Fajna stylizacje, bardzo fajnie w niej się prezentujesz. Najbardziej spodobały mi się spodnie od razu rzuciły się dla mnie w oczy, są dokładnie właśnie w moim stylu. Bardzo fajny wpis, z przyjemnością wpadnę tutaj w przyszłości. Serdecznie pozdrawiam radości w nowym roku i zapraszam do siebie;)

 2. Dziękuje za miłe słowa i również życzę wszystkiego dobrego w nowym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.